Wielkopolski Portal Senioralny

Śniadanie wielkanocne w Kole

Śniadanie wielkanocne w Kole
    W wielkopolskich miastach władze coraz większą uwagę poświęcają seniorom. Szczególnie ma to znaczenie przed świętami. Nie inaczej jest w Kole.

    Wiele starszych osób jest samotnych. Albo ich rodzina mieszka daleko, albo niestety już jej nie mają. Dlatego ważne jest dla nich wspólne zjedzenie śniadania wielkanocnego. Doskonale wiedzą o tym władze wielkopolskiego Koła. Dlatego burmistrz miasta wraz z dyrektorem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej zapraszają seniorów na takie śniadanie. Odbędzie się ono w środę 17 kwietnia o godz. 11.00 w Domu Seniora przy ul. Powstańców  Wielkopolskich 8. Zapraszamy.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego