Wielkopolski Portal Senioralny

Gniezno - seniorzy są wszędzie

Gniezno - seniorzy są wszędzie
Po raz pierwszy seniorzy z Gniezna zaprezentowali mieszkańcom swoją siłę. Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych przybyli na tutejszy Rynek. Pochód prowadziła orkiestra dęta Vivat.

Na samym Rynku rozmieszczone były stanowiska gnieźnieńskich organizacji senioralnych, które prezentowały swoją ofertę. Odbył się także koncert orkiestry dętej z Sierakowa oraz przedstawienie "Na naszym fyrtlu" w wykonaniu Teatru Odeon. Natomiast seniorzy z Gnieźnieńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zaprezentowali spektakl " Mój mąż umarł, ale czuje się już lepiej".  - Po raz pierwszy uczciliśmy ten dzień w tak barwny sposób - mówi Oliwia Komorowska, która jest pełnomocnikiem prezydenta Gniezna ds. Rodziny i Seniorów. Punktem kulminacyjnym była impreza taneczna przy starych przebojach. W Gnieźnie prężnie działa Klub Seniora "Radość"  mieszczący się w Miejskim Domu Kultury oraz Gnieźnieński Uniwersytet Trzeciego Wieku. Ponadto w zeszłym roku została powołana Miejska Rada Seniorów.

 

2 komentarzy

  • Adjourl
    Adjourl czwartek, 28 lipiec 2022 13:56 Link do komentarza

    buy liquid cialis online Buy Nexium Cheap

  • Hillcromb
    Hillcromb wtorek, 21 czerwiec 2022 02:42 Link do komentarza

    dark markets 2022 darknet market url list

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego