Wielkopolski Portal Senioralny

Gniezno - seniorzy są wszędzie

Gniezno - seniorzy są wszędzie
Po raz pierwszy seniorzy z Gniezna zaprezentowali mieszkańcom swoją siłę. Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych przybyli na tutejszy Rynek. Pochód prowadziła orkiestra dęta Vivat.

Na samym Rynku rozmieszczone były stanowiska gnieźnieńskich organizacji senioralnych, które prezentowały swoją ofertę. Odbył się także koncert orkiestry dętej z Sierakowa oraz przedstawienie "Na naszym fyrtlu" w wykonaniu Teatru Odeon. Natomiast seniorzy z Gnieźnieńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zaprezentowali spektakl " Mój mąż umarł, ale czuje się już lepiej".  - Po raz pierwszy uczciliśmy ten dzień w tak barwny sposób - mówi Oliwia Komorowska, która jest pełnomocnikiem prezydenta Gniezna ds. Rodziny i Seniorów. Punktem kulminacyjnym była impreza taneczna przy starych przebojach. W Gnieźnie prężnie działa Klub Seniora "Radość"  mieszczący się w Miejskim Domu Kultury oraz Gnieźnieński Uniwersytet Trzeciego Wieku. Ponadto w zeszłym roku została powołana Miejska Rada Seniorów.

 

64 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę