Wielkopolski Portal Senioralny

Darmowy spektakl w Teatrze Muzycznym

Darmowy spektakl w Teatrze Muzycznym
       Już tradycją stało się, że prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak zaprasza seniorów do teatru. Tym razem będzie można zobaczyć musical „Zakonnica w przebraniu”.

      Spektakl powstał na podstawie znanego filmu pod tym samym tytułem. Już czwarty rok z powodzeniem wystawiany jest na deskach Teatru Muzycznego w Poznaniu. Kto z Państwa jeszcze go nie widział, to nadarza się wyjątkowa okazja. Na cztery kolejne spektakle w dniach 10 – 13 kwietnia można otrzymać bezpłatne wejściówki. Aby je zarezerwować trzeba mieć co najmniej 60 lat, być mieszkańcem Poznania i posiadać Kartę Seniora. Wystarczy we wtorek 2 kwietnia po godz. 16.00  zatelefonować na miejską infolinię 61 646 33 44  i po połączeniu wybrać 0 a następnie jeszcze raz 0. Jedna osoba może otrzymać maksymalnie 2 wejściówki. Musi jednak podać numer swojej karty. Zaproszenia będą one do odbioru w dniach 4 i 5 kwietnia w Centrum Inicjatyw Senioralnych przy ul. Mielżyńskiego 24.

     Jeżeli Państwo jeszcze nie posiadacie Karty Seniora można otrzymać ją na miejscu w Poznańskim Centrum Świadczeń mieszczącym się na ul. Wszystkich Świętych 1 (róg ulicy za Bramką) lub na ul. Małachowskiego 10.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego