Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań Motor Show

Poznań Motor Show
    Już po raz siedemnasty pasjonaci motoryzacji będą mogli odwiedzić jedne z największych tego typu prezentacji odbywających się w Europie.

    Kiedyś marzyliśmy o Syrence lub Trabancie. Później prawie wszyscy jeździliśmy Maluchem. Ale trzydzieści lat temu wszystko zmieniło się. Najpierw do Polski napłynęła wielka fala starych, używanych samochodów z Zachodu. Później zaczęto u nas tworzyć montownie nowych aut. Pojawiły się Skody, Astry, czy wreszcie koreańskie Daewo. Obecnie rynek samochodowy wygląda zupełnie inaczej. Będzie się o tym można przekonać podczas kolejnej prezentacji przemysłu samochodowego na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

    Impreza odbędzie się w ostatni weekend tego miesiąca – od piątku 29 do niedzieli 31 marca. Ekspozycja będzie otwarta dla zwiedzających w godzinach 9.00 – 17.00. Bilety kosztują od 29 do 35 zł.

Media

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego