Wielkopolski Portal Senioralny

Robert Makłowicz w Obornikach

Robert Makłowicz w Obornikach
   Nikt lepiej nie opowiada o różnych regionach Europy i ich kulturze jak Robert Makłowicz. Mieszkańcy Obornik będą mogli się przekonać o tym osobiście.

    Już od trzech lat Obornicki Ośrodek Kultury organizuje cykl „Na spotkanie kultur”. Tym razem przyszedł czas na Chorwację. Któż tak barwnie i interesująco może opowiedzieć o tym kraju? Oczywiście Robert Makłowicz, dziennikarz, krytyk kulinarny i autor telewizyjnych programów kulinarno – podróżniczych.  Chorwację po prostu kocha i może o niej opowiadać długo. Kocha do tego stopnia, że od kilku lat jest szczęśliwym mieszkańcem jednej z wiosek w Dalmacji. Podczas spotkania dziennikarzowi towarzyszyć będzie zespół „Balkan Sevdah”, który zaprezentuje muzykę chorwacką. Nie zabraknie także degustacji dań kuchni chorwackiej.


    Spotkanie odbędzie w niedzielę 24 marca o godz. 17.00. w Obornickim Ośrodku Kultury przy ul. Armii Poznań 18. Bilet wstępu kosztuje 30 zł. Oborniki to czwarte miasto w Polsce, które znalazło się na prestiżowej liście „Miast Przyjaznych Starzeniu” Światowej Organizacji Zdrowia WHO.Media

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego