Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań – Klub „Pasja” zaprasza

Poznań – Klub „Pasja” zaprasza
    W Poznaniu mieszka ponad 140 tysięcy osób powyżej 60 roku życia. Część z nich po przejściu na emeryturę poszukuje nowych zajęć.

    Właśnie z myślą o tych osobach w Poznaniu działają Uniwersytety Trzeciego Wieku oraz Kluby Seniora. Tych ostatnich jest ponad czterdzieści. Jednym z młodszych jest Klub Seniora „Pasja”. Działa on w samym centrum miasta w dawnym budynku Arkadii. Spotkania dają możliwość przyjemnego i twórczego spędzenia czasu poprzez rozwój własnych zainteresowań, nawiązywanie nowych kontaktów towarzyskich, wyjazdy turystyczne-rekreacyjne oraz udział w licznych imprezach kulturalnych. Podczas spotkań prowadzone są także wykłady m.in. z medycyny i bezpieczeństwa. Każdy może liczyć na wesołą atmosferę, śpiew i zabawę – zapewnia Edward Czerny, animator klubu. Spotkania przy herbacie, kawie i ciastkach odbywają się w każdą środę w godzinach 12.00 – 14.00 w Centrum Inicjatyw Rodzinnych mieszczącym się na narożniku pl. Wolności i ul. Ratajczaka.

    Aktualnie Klub Seniora "Pasja" prowadzi nabór nowych uczestników, którzy chcą wspólnie tworzyć przestrzeń dla seniorów. Aby się zapisać wystarczy przyjść na kolejne spotkanie. Więcej informacji można również uzyskać pod numerem telefonu  789 031 750.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego