Wielkopolski Portal Senioralny

Szamotuły - Jak animować seniorów?

Szamotuły - Jak animować seniorów?
Przez trzy dni osoby, które pragną pracować z seniorami zdobędą wiedzę na temat procesu starzenia się oraz zapoznają się z profilaktyką w tym zakresie.

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się o różnych formach działań skierowanych do osób starszych. Zapoznają się z metodą KLANZY na odnajdywanie nowych sposobów spędzania wolnego czasu oraz na poszerzanie kontaktów społecznych i wielopokoleniowych. Uczestnicy zapoznają się również m.in. z zastosowaniem muzyki i prostych tańców integracyjnych w aktywizowaniu seniorów. Wszystkie osoby, które wezmą udział w szkoleniu otrzymają materiały edukacyjne oraz książkę, która jest doskonałym uzupełnieniem umiejętności zdobytych podczas seminarium. Wraz z płytą CD stanowi ona gotowy podręcznik do pracy z grupą seniorską. Szkolenie odbędzie się w dniach od 30 września do 2 października w Centrum Sportu w Szamotułach. Aby zgłosić swój bezpłatny udział wystarczy zarejestrować się pod adresem: https://klanza3009szamotuly.evenea.pl/index/krok-2?paid=no&gatype=ticket.

Projekt realizowany jest przez Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA przy współpracy finansowej Samorządu Województwa Wielkopolskiego. 

 

 

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego