Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań – bezpłatny spektakl teatralny

Poznań – bezpłatny spektakl teatralny
    Już tradycją stało się, że prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak zaprasza seniorów do teatru. Tym razem czeka na nich 130 darmowych wejściówek na znakomity spektakl w Teatrze Polskim.

      „Wielki Fryderyk”, to dramat rozgrywający się wśród intryg na poczdamskim dworze, w okresie między rozbiorami I Rzeczypospolitej. Spektakl opowiada nie tylko o Fryderyku II i jego pruskim dworze, lecz także o współczesnej Polsce. Reżyserii podjął się Jan Klata, do niedawny dyrektor Teatru Starego w Krakowie. W tytułowej roli oglądamy znakomitego Jana Peszka.

     Aby zarezerwować bezpłatną wejściówkę, trzeba mieć co najmniej 60 lat i być mieszkańcem Poznania. Wystarczy we wtorek 5 marca po godz. 16.00  zatelefonować na miejską infolinię 61 646 33 44  i po połączeniu wybrać 0 a następnie jeszcze raz 0. Jedna osoba może otrzymać maksymalnie 2 wejściówki. Po zarezerwowaniu będą one do odbioru w Centrum Inicjatyw Senioralnych przy ul. Mielżyńskiego 24.

    Spektakl „Wielki Fryderyk” odbędzie się w czwartek 14 marca o godz. 14.00. w Teatrze Polskim w Poznaniu. Uwaga, spektakl trwa 4 godziny i ma 2 przerwy.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego