Wielkopolski Portal Senioralny

Kogel Mogel 3 – spotkanie z twórcami

Kogel Mogel 3 – spotkanie z twórcami
     W sobotę 9 lutego w poznańskim kinie Helios odbędzie się pokaz filmu połączony ze spotkaniem z twórcami.

    Nasi czytelnicy zapewne pamiętają powstałą w 1988 roku komedię Kogel Mogel. Film cieszył się tak dużą popularnością, że rok później na ekrany kin weszła kontynuacja przygód bohaterów filmowych. Po trzydziestu latach scenarzystka dwóch pierwszych części Ilona Łepkowska postanowiła pokazać dalsze losy Katarzyny Zawady. Bohaterka nadal mieszka we wsi Brzózki gdzie jest dyrektorką miejscowej szkoły. Wciąż walczy z niechcianym zalotnikiem sprzed lat - Staszkiem Kolasą - sołtysem wsi. Z Holandii do Polski wraca niespodziewanie po dziesięciu latach nieobecności jej syn Marcin, który dotychczas mieszkał tam ze swoim ojcem. Chłopak od razu wpada w kłopoty. Nie zagrzewa długo miejsca w rodzinnej wsi. Ma pomysł na niecodzienny biznes i wyjeżdża do stolicy. W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Barbara Wolańska - celebrytka i słynna sekstrenerka - wydaje kontrowersyjną książkę.

   W sobotę 9 lutego o godz. 18.00. w poznańskim kinie Helios odbędzie się pokaz filmu połączony ze spotkaniem z twórcami. Po projekcji będzie można zadać pytania reżyserowi Kordianowi Piwowarskiemu oraz odtwórcy roli Marcina Nikodemowi Rozbickiemu.

Media

{YouTube}
{/YouTube}

3 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę