Wielkopolski Portal Senioralny

Konin – seniorzy dla miasta

Konin – seniorzy dla miasta
    Już tradycją stało się to, że konińscy seniorzy działający w zespołach muzycznych dzielą się swoimi umiejętnościami z mieszkańcami miasta.

    W tym roku wystąpią zespoły wokalne Jutrzenka, Tulipan, duet Ona i On, które działają w Klubie Mieszkańców Konińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Ponadto usłyszymy zespół wokalny seniorów Fantazja reprezentujący Koniński Dom Kultury. Gościnnie wystąpi również zespół wokalny seniorów Dominium ze Sławska. Podczas koncertu usłyszymy także muzyczne hity w wykonaniu Zenona Kosmalskiego, konińskiego akordeonisty oraz recytacje Janiny Bednarskiej z Sompolna. W repertuarze znajda się m.in. takie utwory jak „Gdy mi Ciebie zabraknie”, „Paryskie tango”, „Love me tender”, „La Cucaracha” i „Bésame mucho”.

   Koncert odbędzie się w niedzielę 10 lutego o godz. 16.00. w Konińskim Domu Kultury na pl. Niepodległości 1. Bilety są w symbolicznej cenie 5 zł.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego