Wielkopolski Portal Senioralny

Medyczny Uniwersytet Trzeciego Wieku

Medyczny Uniwersytet Trzeciego Wieku
    W Poznaniu przy wyższych uczelniach działają już cztery Uniwersytety Trzeciego Wieku. W styczniu powstanie kolejny.

   Seniorzy z racji wieku są osobami mniej lub bardziej schorowanymi. Tym bardziej ucieszą się, że Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu postanowił uruchomić tego typu zajęcia. Będą się one odbywały raz w miesiącu w nowoczesnym Centrum Kongresowo-Dydatktycznym. Na pierwszym spotkaniu oprócz wykładu inauguracyjnego zostaną przedstawione zasady uczestnictwa w zajęciach. Będzie także można wypełnić kartę zgłoszeniową.

   Spotkanie odbędzie się 15 stycznia 2019 r. o godz. 17.00 w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym UMP, sala C, ul. Przybyszewskiego 37a. Zapisy i więcej informacji: 61 854-60-31 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego