Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań – Sylwester dla seniorów

Poznań – Sylwester dla seniorów
    Noc sylwestrowa należy do szczególnych. Żegnamy bowiem stary rok z nadzieją, że ten nadchodzący będzie lepszy.

   Noc sylwestrową można spędzić na różne sposoby. Można spotkać się ze znajomymi, z rodziną a nawet samotnie spędzić ten czas przed telewizorem. Można jednak doskonale bawić się w licznym towarzystwie innych seniorów. Właśnie taką propozycję przedstawił poznański Klub Osiedlowy „Krąg”. W tę szczególną noc organizuje on „Sylwestra szalonego seniora”. Pod tą nazwą kryje się zabawa w stylu lat 20. ubiegłego wieku. Organizatorzy zapewniają oprócz doskonałej muzyki także ciekawe konkursy, pełne wyżywienie oraz szampana o północy.

   Impreza odbędzie się w Klubie Osiedlowym „Krąg” na poznańskim Łazarzu, ul. Dmowskiego 37. Koszt uczestnictwa to 90 zł. Zainteresowane osoby mogą uzyskać więcej informacji pod nr telefonu 606 322 404.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego