Wielkopolski Portal Senioralny

Cicha noc

Cicha noc
    „Cicha noc” Piotra Domalewskiego zdobyła Złote Lwy na 42. FPFF w Gdyni i aż 10 nagród Polskiej Akademii Filmowej, Orły 2018. To wielki sukces debiutanta, reżysera Piotra Domalewskiego.

    Najlepsza reżyseria, dźwięk, role drugoplanowe (żeńska dla Agnieszki Suchory i męska dla Arkadiusza Jakubika), główna rola męska (Dawid Ogrodnik), scenariusz, zdjęcia - w tych wszystkich kategoriach eksperci filmowi nie mieli wątpliwości, który film nagrodzić. Reżyser Piotr Domalewski został ogłoszony odkryciem roku, a "Cicha noc" otrzymała również nagrodę publiczności. Nic więcej nie trzeba dodawać, by zachęcić do obejrzenia filmu. A fabuła zaczyna się też obiecująco. Pracujący za granicą Adam niespodziewanie wraca do rodzinnego domu na Boże Narodzenie. Nikt z krewnych nie spodziewa się, jak wielki wpływ na ich życie będą miały dalsze wydarzenia wigilijnej nocy. Zapraszamy do kina.


    Kolejny seans odbędzie się w czwartek 13 grudnia o godz. 13.00 i 18.00 w poznańskim Kinie HELIOS w Galerii "Posnania" przy Rondzie Rataje. Projekcje odbędą się również w tych samych godzinach w kinach Helios w Pile i Kaliszu.  Natomiast w Koninie i Gnieźnie tylko o godz. 18.00. Promocyjna cena biletu wynosi 10 zł. Więcej informacji znajduje się na stronie  www.kulturadostepna.pl
 

Dodatkowe informacje

  • Do zobaczenia w sieci kin: Do zobaczenia w sieci kin

Media

Więcej w tej kategorii: « Dywizjon 303 Julisz »

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego