Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań – koncert świąteczny

Poznań – koncert świąteczny
    Będzie można usłyszeć kolędy i pastorałki oraz znane zimowe piosenki. Będą one przeplatane fragmentami poezji. Nie zabraknie również niespodzianek.

   Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak zaprasza seniorów i seniorki na świąteczny koncert. Wykonawcami będą soliści oraz muzycy Orkiestry Teatru Muzycznego w Poznaniu. Koncert jest bezpłatny, a jedna osoba w wieku 60+ będzie mogła zarezerwować maksymalnie dwie wejściówki.  Będzie je można zarezerwować w czwartek 6 grudnia od godz. 16.00 aż do ich wyczerpania. Aby to zrobić, należy zadzwonić do Biura Poznań Kontakt pod nr tel. 61 646 33 44 (po połączeniu wybrać 0 lub 1, a następnie 0). Następnie trzeba podać swoje imię, pierwszą literę nazwiska i wiek oraz zapamiętać numer rezerwacji. Zarezerwowane wejściówki będzie można odebrać w Centrum Inicjatyw Senioralnych (ul. Mielżyńskiego 24).

   Koncert odbędzie się 20 grudnia o godz. 15.00 i 18.00 w Teatrze Muzycznym w Poznaniu.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego