Wielkopolski Portal Senioralny

Seniorzy na scenie

Seniorzy na scenie
    Już wkrótce odbędzie się kolejna edycja Dopiewskiej Jesieni Teatralnej. Po raz jedenasty organizuje ją Gminna Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury w Dopiewie koło Poznania

    Znamy już wykonawców, którzy wezmą udział w zmaganiach konkursowych. Wystąpi dziewięć zespołów teatralnych. Dwa z nich działają w Domach Pomocy Społecznej. Są to Miłość Teatralna 70+ z DPS w Lisówkach ze spektaklem „Miłość czyni cuda” oraz Grupa Teatralna Wesołe Pierniki z DPS Konarskiego w Poznaniu ze spektaklem „Smerfne hity”. Ponadto w przeglądzie wystąpią grupy Senioritki z Przeźmierowa, Raj Seniora z Poznania, Wesoła Gromada ze Stęszewa, Na luzie z Biedruska, Pogodna Jesień z Buku, Nigdy nie jest za późno z Opalenicy, Prometeusz z Grodziska Wielkopolskiego oraz  grupa Baj z Dopiewa.

    Przegląd odbędzie się w poniedziałek 19 listopada w Sali Widowiskowej w Konarzewie koło Poznania. Impreza rozpocznie się o godz. 13.00.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego