Wielkopolski Portal Senioralny

Kamerdyner - spotkanie z Filipem Bajonem

Kamerdyner - spotkanie z Filipem Bajonem
    Najnowszy jego film jest epicką opowieścią o dążeniu Kaszubów do wolności. Wcześniej zrealizował filmy o cyrkowym mistrzu świata, śląskich magnatach i bohaterach poznańskiego czerwca.

   Filip Bajon urodził się w Poznaniu. Tutaj ukończył liceum i studia na UAM. Później odbył czteroletnie studia na wydziale reżyserii Szkoły Filmowej w  Łodzi. Dzisiaj uznawany jest za ostatniego polskiego twórcę kina epickiego. Nikt tak jak on nie czuje przełomowych zdarzeń. Nikt inny nie potrafi tak wspaniale opowiedzieć o naszej zawiłej historii. Jego najnowszy film „Kamerdyner” jedynie potwierdził tę opinię. Miłośnicy filmu z Poznania będą mogli przekonać się o tym osobiście. Działający od wielu lat Dyskusyjny Klub Filmowy „Absolwent” zaprasza wszystkich seniorów na projekcje najnowszego filmu Filipa Bajona oraz na spotkanie z autorem.

    Wydarzenie odbędzie się we wtorek 20 listopada o godzinie 18.15 w poznańskim kinie Rialto. Wstęp jest bezpłatny.

Media

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego