Wielkopolski Portal Senioralny

Zaproszenie na scenę

Zaproszenie na scenę
   Już po raz jedenasty w Dopiewie koło Poznania odbędzie się Wielkopolski Przegląd Amatorskich Grup Teatralnych Seniorów „Dopiewska Jesień Teatralna”.

    Jak co roku Gminna Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury zaprasza amatorskie grypy teatralne seniorów z Wielkopolski do zaprezentowania swojej artystycznej twórczości. Cele przeglądu to przede wszystkim popularyzacja dorobku amatorskich grup teatralnych, kultywowanie amatorskiej sztuki teatralnej, wymiana doświadczeń pomiędzy uczestnikami przeglądu, rozwijanie zainteresowań teatralnych, inspiracje w poszukiwaniach repertuarowych i nowych form pracy. W przeglądzie uczestniczyć mogą grupy teatralne z województwa Wielkopolskiego, które przygotują i zaprezentują swoje umiejętności sceniczne. Aby wziąć udział w przeglądzie należy skontaktować się z organizatorem - Gminną Biblioteką Publiczną i Centrum Kultury w Dopiewie tel. 61 8148 223, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

    Przegląd odbędzie się 19 listopada w sali widowiskowej Centrum Rehabilitacyjno-Kulturalnego w Konarzewie przy ul. Poznańskiej 19.

Media

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego