Wielkopolski Portal Senioralny

Znamy laureatów konkursu plastycznego

Znamy laureatów konkursu plastycznego
   Wielu wielkopolskich seniorów lubi malować obrazy. Bywają na plenerach lub ćwiczą swoje umiejętności w klubach seniora i na zajęciach plastycznych w Uniwersytetach Trzeciego Wieku.

     Na nasze zaproszenie do udziału w konkursie plastycznym nadesłano prawie 60 prac. Ich autorzy mieszkają i tworzą w całej Wielkopolsce. Najwięcej prac otrzymaliśmy z Leszna, Buku, Ostrowa Wielkopolskiego, Lubonia i Poznania. Wszyscy autorzy wykazali się sporymi umiejętnościami plastycznymi. Dlatego powołane przez naszą redakcję jury miało nie mały problem, aby dokonać oceny. Uznano bowiem, że wszyscy autorzy zasługują na wyróżnienie. Niestety nie mieliśmy takiej ilości nagród. Ostatecznie postanowiono przyznać główną nagrodę Annie Michalczak z Ostrowa Wielkopolskiego za obraz pt. „Za szybą”. Pani Anna zaczęła malować 12 lat temu. Gdy przeszła na emeryturę zaopiekowali się nią artyści plastycy – Jerzy Wiśniewski i Iwona Grabaż. Laureatka konkursu jest im bardzo wdzięczna za to. Wyróżnienia w konkursie zdobyli także Jerzy Szramski z Poznania za obraz „Zima” oraz Krystyna Piotrowska, również z Ostrowa Wielkopolskiego za pracę „Od podwórka”.

    Wszystkim uczestnikom konkursu oraz laureatom gratulujemy ciekawej pasji i życzymy udanej realizacji kolejnych obrazów.  

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego