Wielkopolski Portal Senioralny

Wągrowiec – przedwojenne piosenki

Wągrowiec – przedwojenne piosenki
     W latach 30. ubiegłego wieku powstało wiele znakomitych komedii muzycznych ze znakomitymi piosenkami. Warto je sobie przypomnieć.

    Tomasz Stockinger jest nie tylko aktorem, ale także doskonałym piosenkarzem. W swoim recitalu „Już nie zapomnisz mnie” zaprezentuje romantyczne i komiczne piosenki autorstwa legend polskiej literatury muzycznej: Hemara, Tuwima, Warsa, Petersburskiego. Recital jest zbiorem piosenek polskiego kina przedwojennego, w rytmie walca i tanga przy akompaniamencie pianisty, jak za dawnych, dobrych lat.

    Koncert odbędzie się w piątek 28 września o godz. 19.00. w Sali Miejskiego Domu Kultury w Wągrowcu. Bilety kosztują 30 zł.Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego