Wielkopolski Portal Senioralny

Senioriada Kaliska

Senioriada Kaliska
     Od kilku lat władze polskich miast coraz bardziej doceniają potrzeby osób starszych. Jednym z takich przejawów jest organizowanie dni seniora.

    W tym roku dołączy do nich Kalisz. Z inicjatywy Prezydenta miasta i  Przewodniczącej Miejskiej Rady Seniorów odbędzie się I Senioriada Kaliska. W dniach 26 – 29 września klucze do miasta będą dzierżyli seniorzy. W programie imprezy przewidziano m.in. udział reprezentacji osób starszych w sesji Rady Miasta, spotkanie wiceprezydenta z seniorami oraz drzwi otwarte Ratusza dla seniorów. Ponadto przewidziano przemarsz korowodu ulicami miasta, piknik i zabawę na terenie Domu Pomocy Społecznej. Nie zabraknie również Balu Seniora połaczonego z wyborem Miss i Mistera seniorów. Szczegółowy program imprezy znajduje się TUTAJ.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego