Wielkopolski Portal Senioralny

Konkurs plastyczny

Konkurs plastyczny
    Nie jeden z seniorów umila sobie wolny czas malując obrazy lub rysując. Zapraszamy do podzielenia się z innymi swoją twórczością.

     Do 5 października czekamy na prace plastyczne wybrane przez naszych czytelników, seniorów, którzy w dniu zgłoszenia będą mieli ukończone 60 lat i mieszkają w Wielkopolsce. Wiemy, że to nie będzie łatwa decyzja, bo jeden uczestnik może zgłosić tylko trzy prace. Przyjemnością dla nas wszystkich będzie ich oglądanie, ocenianie i wybieranie. Nagrodzeni autorzy otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Czekamy na Państwa prace. Prosimy przysyłać ich fotografie lub "scany" prac, wraz z wypełnioną karą zgłoszenia, na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Regulamin i karta uczestnictwa jest do pobrania PONIŻEJ:

19 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego