Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań - joga przy muzyce

Poznań - joga przy muzyce
      Jogę można ćwiczyć w każdym wieku, czerpiąc korzyści z jej walorów zdrowotnych i terapeutycznych. Łączy siłę fizyczną z duchową, buduje wewnętrzną i zewnętrzną równowagę.

       Polski Teatr Tańca zaprasza seniorów na relaksacyjno – wzmacniające zajęcia jogi. Dodatkowym atutem będzie muzyka grana na żywo. Joga nie tylko uspokaja, ale również energetyzuje oraz orzeźwia ciało i umysł. Pozwala cieszyć się zdrowiem i czerpać radość z dnia codziennego. Podczas zajęć uczestnicy poznają ćwiczenia pomagające w pozbyciu się sztywności ciała, bólu kręgosłupa, napięć spowodowanych stresem, siedzącym trybem życia, czy wiekiem. Pozycje jogowe uelastyczniają i rozciągają mięśnie, wzmacniają ciało i zwiększają jego możliwości ruchowe. Poprawiają przemianę materii, rozgrzewają i pomagają w usuwaniu toksyn z organizmu. Wszystkie ćwiczenia będą dostosowane do możliwości uczestników.


       Zajęcia odbywać się będą  na Dziedzińcu Szkoły Baletowej w Poznaniu przy ul. Gołębiej 8 w dniach od 27 do 31 sierpnia w godzinach 17.00 - 18.00. Wstęp jest wolny, ale wcześniej trzeba zgłosić się telefonicznie pod numerem 61 858 04 56 lub wysyłając maila ze swoim imieniem i nazwiskiem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego