Wielkopolski Portal Senioralny

Gostyń - recital Edyty Geppert

Gostyń - recital Edyty Geppert
Piosenkarka wkrótce zawita do wielkopolskiego Gostynia. W drugiej połowie września spotka się z publicznością tego ambitnego miasta.

Edyta Geppert znana jest z tego, że z wielką starannością buduje swój repertuar. Jej precyzyjnie wyreżyserowane recitale są rzadką okazją usłyszenia prawdziwych perełek polskiej piosenki literackiej. Wśród autorów tekstów odnajdujemy Agnieszkę Osiecką, Jacka Cygana, Jonasza Koftę, czy Wojciecha Młynarskiego. Natomiast kompozytorami są m.in. Włodzimierz Korcz, Seweryn Krajewski, czy Andrzej Rybiński. Piosenkarka urodziła się w Nowej Rudzie. W młodości występowała Zespole Pieśni i Tańca "Nowa Ruda". Matka Edyty Gepert jest Węgierką i dla tego bliskie jej sercu są czardasze. Po raz pierwszy zaprezentowała się szerszej publiczności w 1984 roku. Zdobyła wówczas I nagrodę na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu oraz Grand Prix Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Koncert Edyty Geppert odbędzie się 20 września o godzinie 19.00 w Gostyńskim Domu Kultury HUTNIK. Bilety nie są taniej, jak na kieszeń seniora - kosztują, aż 85 złotych.  A dla osób, których nie stać na taki wydatek proponujemy obejrzenie i wysłuchanie piosenki "Nie żałuję".

Media

{YouTube}
{/YouTube}

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego