Wielkopolski Portal Senioralny

Gniezno dla seniorów

Gniezno dla seniorów
   W wakacje przygotowano dla seniorów liczne zajęcia kulturalne i sportowe. Rusza także program „złotej rączki”, czyli darmowych drobnych napraw domowych.

    Z inicjatywy Miejskiej Rady Seniorów w Gnieźnie przygotowano dla seniorów cykl wakacyjnych zajęć. Odbędą się konkursy karaoke, będzie można także wspólnie pośpiewać ulubione piosenki, czy obejrzeć filmy w cyklu "kino dojrzałe". W programie zaplanowano również wizyty w muzeach Gniezna i zwiedzanie zabytków na gnieźnieńskiej starówce. Zajęcia potrwają do końca sierpnia.

    W lipcu rusza także sprawdzony już w Poznaniu program „Złota rączka dla seniora”.  Jego celem jest bezpłatna pomoc przy drobnych, domowych usterkach. Niesamodzielni seniorzy powyżej 65 roku życia mogą liczyć na wymianę żarówki czy klamki, naprawę kranu czy spłuczki, uszczelnienie drzwi i okien itp. Aby zgłosić usterkę wystarczy zatelefonować pod nr  61 426 04 51 lub przyjść osobiście do pokoju nr 4 w Urzędzie Miejskim w Gnieźnie.

30 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego