Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań - Klub Seniora 82 zaprasza

Poznań - Klub Seniora 82 zaprasza
Klub Seniora 82 w Poznaniu działa przy Szkole Podstawowej nr 82 i jest klubem autorskim. Nad jego koncepcją od 10 lat czuwa Ewa Śmiglewska.

Odbywają się tutaj spotkania przy kawie oraz z ciekawymi ludźmi. Niedawno seniorzy gościli Hirka Wronę - znanego dziennikarza muzycznego oraz Jacka Jędrzejaka - wokalistę grupy BIG Cyc. Ponadto w klubie jest prowadzona nauka języka angielskiego, różne rodzaje gimnastyki, w tym chodzenie z kijkami. Dwa razy w tygodniu odbywają się zajęcia na pływalni. Spotkania klubowe odbywają się codziennie od poniedziałku do czwartku w godzinach od 16.00 do 19.00. Klub liczy ponad 50 członków, ale myśli również o pozostałych poznańskich seniorach. Właśnie ogłosił otwarty konkurs na twórczość poetycką - o czym pisaliśmy na łamach naszego portalu. Jednak ważną specjalnością klubu jest organizacja wycieczek. Niedawno poznańscy seniorzy odwiedzili Chorwację oraz polskie nadmorskie Sianożęty. Wkrótce wyjeżdżają w Bieszczady oraz na Lubelszczyznę. Natomiast we wrześniu planują odwiedzić Toruń i Ciechocinek, a w grudniu Drezno.  Klub Seniora 82 funkcjonuje w Poznaniu przy ul. Krakowskiej  10 i zaprasza wszystkich seniorów z Poznania. Aby stać się jego członkiem wystarczy skontaktować się z klubem w godzinach jego działalności.

2 komentarzy

 • Podróże na Emeryturze
  Podróże na Emeryturze piątek, 01, luty 2019 15:38 Link do komentarza

  Dzień dobry Państwu !
  Chciałbym serdecznie zachęcić Państwa do odwiedzenia naszej strony na facebooku z propozycjami wycieczek jedno - jak i wielodniowych a także wczasów dedykowanych Seniorom. Ze swej strony z chęcią się do Państwa wybiorę w godzinach spotkań klubowych
  Serdecznie pozdrawiam
  Andrzej Liberski
  BP PODRÓŻE NA EMERYTURZE
  ul Ratajczaka 26/3

 • Romuald Przepiera
  Romuald Przepiera piątek, 11, styczeń 2019 13:06 Link do komentarza

  Witam serdecznie,
  W związku z organizowanym przeze mnie koncertem Katarzyny Dondalskiej-światowej sławy sopranistki w Teatrze Wielkim w Poznaniu pragnę poinformować, że na każdy zakupiony przez Państwa bilet obowiązuje 10% zniżki.
  Zakup ze zniżką tylko telefonicznie.
  Podaję link do wydarzenia:
  https://opera.poznan.pl/pl/katarzyna-dondalska-2

  Pozdrawiam
  Romuald Przepiera
  608-630-260

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego