Wielkopolski Portal Senioralny

Wągrowiec – Koncert retro

Wągrowiec – Koncert retro
     Miłośników szlagierów z lat 20. i 30. nie trzeba długo przekonywać. Z przyjemnością wysłuchają piosenek Ordonki, Foga, Boda, czy Kiepury.

    Teatr Muzyczny IWIA jest teatrem bez własnej sceny, dzięki temu dociera do miejsc gdzie widowisko muzyczne, spektakl lub koncert jest przyjmowany z wielkim entuzjazmem i aplauzem. Ich sceną jest każde miejsce, gdzie mogą realizować się artystycznie i występować przed publicznością. Wszystkie scenariusze widowisk w nurcie operetki, musicalu, klasycznej opery lub piosenki retro, są autorskim dziełem Izabeli Witwickiej, pomysłodawczyni i założycielki teatru. Występują w nim artyści związani m.in. z Operą i Filharmonią Krakowską, Teatrem Muzycznym ROMA, Teatrem Rozrywki w Chorzowie oraz Zespołem Pieśni Tańca Śląsk.

    Koncert odbędzie się w niedzielę 27 maja o godz. 16.00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Wągrowcu. Bilety kosztują zaledwie 15 zł.

Media

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego