Wielkopolski Portal Senioralny

Teatralny - Kalisz

Teatralny - Kalisz
     Właśnie trwają Kaliskie Spotkania Teatralne. Jury wyłoni najlepszych spośród blisko setki aktorów, których zobaczymy w 11 spektaklach konkursowych z całego kraju. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć łącznie ponad 24 godziny spektakli teatralnych

    Najnowsza edycja Kaliskich Spotkań Teatralnych będzie próbą nawiązania do pierwotnej idei Festiwalu Sztuki Aktorskiej. Pokazane będą kreacje aktorskie stworzone na scenach teatrów dramatycznych w całej Polsce, przez aktorów wszystkich pokoleń, znanych miłośnikom teatru, kina i telewizji.

    W najbliższy wtorek będziemy mogli zobaczyć przedstawienie Bruno Jasieńskiego „Słowo o Jakóbie Szeli” w reż. Michała Kmiecika, z Teatru Śląskiego. A w środę 16 maja Agata Duda-Gracz  z Teatru Nowego w Poznaniu zaprezentuje Państwu spektakl „Będzie pani zadowolona, czyli rzecz o ostatnim weselu we wsi Kamyk”. Dzień później Weronika Szczawińska z Wrocławskiego Teatru Współczesnego przedstawi – „Genialną przyjaciółkę” wg. tekstu Eleny Ferrante. A w piątek 18 maja reżyser Seb Majewski zaprezentuje spektakl „Noce i dnie. Tom VI: Nie wiem, o czym jest jutro”. Dzień później będzie można zobaczyć „Historię Jakuba” w reż. Ondrej Spišák, z Teatru Dramatycznego m. st. Warszawy. W sobotę 19 maja widzowie będą mogli zobaczyć sztukę „Z miłości” w reż. Waldemara Zawodzińskiego z Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi. Festiwal zakończy sztuka „Leningrad” w reż. Łukasza Czuja.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego