Wielkopolski Portal Senioralny

Poeci spotykają się w Dąbrówce

Poeci spotykają się w Dąbrówce
     Od wielu lat w Osiedlowym Domu Kultury "Dąbrówka" w Poznaniu działa Klub Literacki. Spotykają się tutaj miłośnicy głównie, współczesnej literatury i poezji.

    We wtorek 29 maja odbędzie się prezentacja tomiku wierszy  Radosława Grzegorczyka pt. „Contra” oraz debiut poetycki Edwarda Henki. Omówienia dokona Aleksander Talarkiewicz. Natomiast 5 czerwca  będzie miała miejsce prezentacja książki Edyty Kulczak pt. „www.john”.  Dodatkowo Alicja Kubiak opowie o liberaturze. Ponadto we wtorek 19 czerwca odbędą się warsztaty literackie "Czytamy Herberta". Wstęp jest bezpłatny. Warto pojawić się tam.

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego