Wielkopolski Portal Senioralny

Owińska - koncert niepodległościowy

Owińska - koncert niepodległościowy
     Z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości władze Starostwa Poznańskiego postanowiły uczcić ten fakt specjalnym koncertem.

     Będą pieśni patriotyczne, legionowe, powstańcze, hymny, pieśni Chopina, Moniuszki, Paderewskiego i Nowowiejskiego. Będzie też poezja niepodległościowa i powstańcza. Czyli będzie wszystko, co na takim koncercie być powinno! Wykonawcami będą sopranistka Maria Jaskulska-Chrenowicz, pianistka Elżbieta Spychała oraz chóry Cantati i Arion.

   Koncert odbędzie się w sobotę 19 maja o godz. 18.00 w Kościele pw. Jana Chrzciciela w Owińskach. Organizatorem jest Stowarzyszenie „Gloria in Musica”.  Zorganizowanie koncertu zostało zlecone Stowarzyszeniu przez Starostwo Poznańskie. 

 

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego