Wielkopolski Portal Senioralny

Leszno - warsztaty Jogi

Leszno - warsztaty Jogi
     Joga, to filozofia indyjska. Ma ona swoich licznych zwolenników wśród seniorów. Ale warto wspomnieć, że była ona także popularna 50 lat temu wśród hipisów.

    Fundacja Edukacyjna Pro Musica, która jest organizatorem jednodniowych warsztatów tak zachęca uczestników: "Zacznij aktywnie dzień z jogą na warsztatach pełnych pasji i energii. Joga, jak żadne inne zajęcia relaksuje, wycisza, regeneruje i uelastycznia ciało. Joga uczy nas jak wzmocnić i zharmonizować ciało, umysł i duszę, abyśmy mogli osiągnąć cel, którym jest zdrowe ciało, zrównoważony umysł i pokój ducha. Joga pomaga usunąć wewnętrzne bariery i daje nam siłę, aby móc utrzymać równowagę, spokój i koncentrację w konfrontacjach z codziennymi wyzwaniami współczesnego życia". Jednym z  wyznawców tej filozofii jest 77 letni dzisiaj polski piosenkarz Stan Borys.

    Warsztaty odbędą się w sobotę 21 kwietnia w Szkole Jogi w Lesznie mieszczącej się na ul. Zwycięstwa 1. Aby wziąć w nich udział należy zapisać się pod nr telefonu   65  781 482 704 lub drogą mailową pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Koszt uczestnictwa to zaledwie 22 zł.

 

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego