Wielkopolski Portal Senioralny

Na majówkę

Na majówkę
    Piękna jest nasza Wielkopolska. Nie musimy o tym nikogo przekonywać. Choć z pozoru jednolita w krajobrazie, kryje urokliwe miejsca przyrodnicze i budowle, w których dobrze jest zatrzymać się, nie tylko na odpoczynek. 

   Wiele z nich odzyskało swoją świetność i zaprasza chętnych do siebie. Będzie ku temu okazja niebawem, bo zbliża się długi weekend majowy, a potem nie jeden jeszcze. Może warto go spędzić w oryginalnym gościńcu, zanocować w miejscu niezwykłym i wsłuchać się jego historię. Kto wie, jakie sny mogą tam się przytrafić? Przegląd takich obiektów prezentuje czytelnikom Gazeta Wyborcza. Może nasi czytelnicy wskażą kolejne!

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego