Wielkopolski Portal Senioralny

Konkurs "Mój Marzec '68" rozstrzygnięty

Konkurs  "Mój Marzec '68" rozstrzygnięty
     W tym roku przypadła 50. rocznica bolesnych wydarzeń polskiego marca. Dlatego zaprosiliśmy Państwa do podzielenia się wspomnieniami z tamtego okresu.

    Na konkurs wpłynęły prace osób, które zarówno bezpośrednio uczestniczyły w tych wydarzeniach, jak i tych, którzy byli z dala ich centrum. Wszyscy dzielili się osobistą refleksją. Właśnie na takie wspomnienia czekaliśmy. Jury po wnikliwej analizie wszystkich nadesłanych prac postanowiło przyznać główną nagrodę, w postaci  czterodniowego pobytu dla dwóch osób w pensjonacie w Puszczykowie, Ryszardowi Sławińskiemu z Konina. Jury postanowiło również przyznać trzy równorzędne wyróżnienia, w postaci upominków, Elżbiecie Niechwiej, Zdzisławowi Paruckiemu oraz Bożenie Sas. Wszystkim laureatom gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie. W najbliższym czasie opublikujemy najciekawsze Państwa wspomnienia.    

 

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego