Wielkopolski Portal Senioralny

Rydzyna - Wielkopolskie Forum UTW

Rydzyna - Wielkopolskie Forum UTW
    Uniwersytety Trzeciego Wieku działają zarówno w dużych, jak i małych miastach. Mają wielu słuchaczy i pełnią ważną rolę w życiu seniorów. W Wielkopolsce jest ich około pięćdziesięciu.

    Już wkrótce w zamku Leszczyńskich w Rydzynie koło Leszna odbędzie się Forum Wielkopolskich Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Organizatorzy zapraszają przedstawicieli wszystkich wielkopolskich UTW na jednodniowa konferencję.  W trakcie jej trwania dowiemy się m.in. jaka jest ogólna sytuacja Uniwersytetów w Polsce, czy jaka jest polityka senioralna Samorządu Województwa Wielkopolskiego. Będziemy mogli także wziąć udział w panelu dyskusyjnym dotyczącym bezpieczeństwa seniorów. 

    Organizatorem Forum jest Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Lesznie we współpracy z Ogólnopolską Federacją Stowarzyszeń Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Udział w nim jest bezpłatny. Należy jednak do dnia 12 kwietnia wysłać kartę zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub po prostu  zatelefonować pod numer 65 529 63 37 lub 665 002 360. Pełen tekst zaproszenia znajduje się TUTAJ. Poniżej znajduje się karta zgłoszenia.

 

Skomentuj

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego