Wielkopolski Portal Senioralny

GRAND PRIX WPN w nordic walking

GRAND PRIX WPN w nordic walking
     Ruszyła II edycja cyklu czterech imprez rekreacyjno-sportowych. To coraz popularniejszy sposób spędzania wolnego czasu i rekreacji. Wielu wierzy, że jest zdrowy i skutecznie pozwala zachować sprawność.

    Będzie to już drugie tego typu wydarzenie na terenie Wielkopolskiego Parku Narodowego, obejmujące gminy: Mosina, Puszczykowo, Stęszew i Komorniki - partnerów i inicjatorów projektu „Aktywna Trójka - trasy trzech aktywności” po Wielkopolskim Park Narodowym. Pierwsze zawody zostaną rozegrane 28 kwietnia na dystansie 10 km  ze startem w Mosinie. Zapisać się można TUTAJ.  

    Kolejne zawody odbędą się 17 czerwca w Puszczykowie na dystansie 7 km, 2 września w Stęszewie na dystansie 10 km. Ostatnie zawody odbędą się 13 października w Komornikach. Tym razem trzeba będzie przejść 7 km. Wszystkie imprezy odbędą się z pomiarem czasu oraz pod okiem sędziów, a na uczestników czeka wiele atrakcji. Organizatorzy przygotowali trasy wymagające i niezwykle malownicze. Wpisowe kosztuje 35 zł. Więcej informacji znajduje się na stronach internetowych www.krolparku.pl i https://www.facebook.com/GrandPrixWPN/

 

429 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę