Wielkopolski Portal Senioralny

Konin - Kasia Cerekwicka nad Wartą

Konin - Kasia Cerekwicka nad Wartą
     Wielkopolskie Stowarzyszenie Gospel zaprasza na Festiwal Gospel nad Wartą. Jedną z gwiazd Festiwalu będzie Kasia Cerekwicka. Warto tego dnia być nad Wartą.

    Tradycyjnie w roli gospodarzy wieczoru zobaczymy chórzystów Konin Gospel Choir z towarzyszeniem muzyków Holy Noiz. W tym roku zaproszenie do udziału w Festiwalu przyjęli: Kasia Cerekwicka - polska wokalistka, autorka tekstów wykonująca muzykę z pogranicza popu, soulu i r'n'b, Colin Vassell - jeden z najbardziej charyzmatycznych dyrygentów i śpiewaków gospel w Londynie. Od 1984 r. prowadzi on Wood Green Gospel Choir. Wraz z chórem koncertował we Włoszech, Niemczech, Francji, Czechach i RPA. W 2000 r. chór był nominowany do prestiżowej nagrody MOBO (Music of Black Origin) Award. Od 2001 r. Colin prowadzi również 12-osobowy zespół New Revelation Singers. 

   Koncert odbędzie się 21 kwietnia o godzinie 18.00 w CKiS- DK Oskard, a patronuje mu prezydent Konina.

 

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego