Wielkopolski Portal Senioralny

Reakcja łańcuchowa w kinie Helios

Reakcja łańcuchowa w kinie Helios
      Powinna być wstrząsająca, bo wszyscy wiemy, przynajmniej w naszym pokoleniu, na czym to polega. A tu, w kinie, chyba wręcz przeciwnie.

     Niemoc i niemoc. Pokolenie trzydziestolatków nie manifestuje i nie buntuje się, bo te terminy, i kryjące się za nimi atrybuty, są niemodne i zgoła niemożliwe, nie w życiu, tylko na ekranie. Taki jest film Jakuba Pączka. Cóż szkoda, że to pokoleniowe cierpienie na brak energii, nie stroni od luksusu, może byłoby bardziej wiarygodne. Chociaż można kontestować rzeczywistość i być jej ofiarą, także w wyrafinowanym otoczeniu, czego przykłady znajdziemy w każdej epoce. Idźmy więc do kina i oglądajmy pięknych trzydziestoletnich z 2017. roku. Internauci narzekają na dykcję aktorów. Może Państwu uda się usłyszeć, co starają się powiedzieć! Jeśli jesteśmy w błędzie, to tym lepiej. Chętnie opublikujemy recenzję naszego czytelnika.

   Kolejny seans, adresowany głównie do seniorów, odbędzie się w czwartek 15 marca o godz. 13.00 i 18.00 w poznańskim Kinie HELIOS w Galerii "Posnania" przy Rondzie Rataje. Projekcje odbędą się również w tych samych godzinach w kinach Helios w Pile i Kaliszu.  Natomiast w Koninie i Gnieźnie tylko o godz. 18.00. Promocyjna cena biletu wynosi 10 zł. Więcej informacji znajduje się na stronie  www.kulturadostepna.pl

 

Media

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego