Wielkopolski Portal Senioralny

Konkurs - Marzec ’68

Konkurs - Marzec ’68
     Czekamy na Państwa wspomnienia o tamtym czasie. To wielki światowy rok buntu młodych. Różne były jego oblicza, inne na Zachodzie, inne u nas. 

     Wspólny był głos młodego pokolenia za zmianami zastanego i urządzonego nam świata. Wierzyliśmy, że możemy go zmienić. Czy to się udało? W dużej mierze tak, zwłaszcza w świadomości. Po ’68 świat już był inny. Co przetrwało? Odpowiedzmy sobie na to pytanie. Podzielmy się wspomnieniami, refleksjami, wnioskami, a może słowami krytyki i oburzenia. Wszystkie sposoby zapamiętywania są cenne. Wróćmy do naszej młodości i przeżyjmy ją raz jeszcze. Na autora najciekawszego wspomnienia czeka czterodniowy wypoczynek w otoczeniu wielkopolskiej przyrody w pensjonacie w przy Zakolu Warty w Puszczykowie. Są też atrakcyjne wyróżnienia. Wszyscy uczestnicy konkursu mogą liczyć na publikację. W ten sposób powstanie „księga marcowa” naszych czytelników.

     Na teksty czekamy do końca marca.  Prace można przysyłać, wraz z wypełnioną karą zgłoszenia, albo na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., albo tradycyjną pocztą na adres Redakcja "Brawo Senior", ul. Młyńska 14/13, 61-730 Poznań. Poniżej publikujemy Regulamin oraz Kartę Zgłoszenia.

 

32 komentarzy

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę