Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań - "Stary człowiek i może"

Poznań - "Stary człowiek i może"
     Festiwal filmów krótkometrażowych Short Waves Festiwal ma już 10 lat. Inauguracyjny pokaz zatytułowano "Stary człowiek i może". Na pewno zainteresuje on poznańskich seniorów.

     W ramach wydarzenia zostanie wyświetlonych 5 filmów krótkometrażowych. Dwa polskie oraz angielski, francuski, grecki i amerykański.  Ten wyjątkowy zestaw wyprowadza starość z marginesu w samo centrum. ukazuje opowieści o dojrzałości i jej przeróżnych wymiarach. Romantycznej, zabawnej, melancholijnej czy buntowniczej. Bohaterowie filmów podchodzą do życia z humorem, odwagą i witalnością. Czasem pomimo trudności i upadków przekonują, że jesień życia mieni się różnymi barwami, a większość z nich ma w sobie tylko ciepłe odcienie.

     Pokaz odbędzie się we wtorek 20 marca o godz. 15.30 w poznańskim Kinie Rialto. Bilety w cenie 10 zł można kupić już dzisiaj TUTAJ lub w kasie kina. 

 

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego