Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań - czas poetów

Poznań - czas poetów
     Tak się składa, że wiele starszych osób lubi nie tylko czytać wiersze, ale również je pisać. I tym różnią się od młodych, którzy na przykład w SMS-ach okropnie kaleczą język polski.  

       Klub Literacki "Dąbrówka" otwarty jest dla wszystkich osób, które cenią sobie inteligencję, metaforę i język ojczysty. W co drugi wtorek w Piątkowskim Centrum Kultury mieszczącym się na os. Bolesława Chrobrego 117 odbywają się spotkania klubowe. Zawsze o godz. 18.00 w bistrze "Cezar" spotykają się miłośnicy literatury. Oprócz kawy zapewne można wypić tam jeszcze coś innego. Ciekawe, czy napoje podawane są w "literatkach"?. Musicie to Państwo sprawdzić koniecznie. Najbliższa okazja będzie 20 marca, kiedy to odbędzie się wieczór z małą prozą. Swoje utwory zaprezentują Stanisław Chutkowski, Zdzisław Czwartos i Ewa Moskalik. Natomiast zaraz po świętach 3 kwietnia swoją twórczość zaprezentują Bogumiła Maleta i Dorota Nowak z Grupa Literycznej „Na krechę". We wtorek 17 kwietnia zaprezentuj się laureaci XII Konkursu Młode Pióra. Zapraszamy!

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego