Wielkopolski Portal Senioralny

Rydzyna - Dzień kobiet

Rydzyna - Dzień kobiet
    Zamek w Rydzynie koło Leszna  z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet zaprasza panie (i nie tylko) do Sali Portretowej.

    Będą przeboje na żywo przy pianinie i obędą się warsztaty kosmetyczne. Wszyscy zostaną poczęstowani nowymi deserami i innymi specjalnie przygotowanymi przysmakami. Będzie też możliwość zobaczenia nowych powierzchni i nowych atrakcji, dotychczas nie zawsze dostępnych. Wstęp jest wolny, ale organizatorzy proszą o wcześniejszą rezerwację stolików pod numerem telefonu 65 529 50 40. Impreza odbędzie się w sobotę 10 marca o godz. 17.00.

    Początki Międzynarodowego Dnia Kobiet wywodzą się z ruchów robotniczych w Ameryce Północnej i Europie. Pierwsze obchody Narodowego Dnia Kobiet odbyły się 28 lutego 1909 r. w Stanach Zjednoczonych. 

 

Skomentuj

Podając swój adres email oraz Imię/Nazwa użytkownika robisz to dobrowolnie i jednocześnie zgadzasz się na opublikowanie Twojego komentarza oraz Iminia/Nazwy użytkownika oraz zapisanie Twoich danych w bazie osób udzielających komentarze. Redakcja nie będzie tych danych używać w żaden inny sposób, w tym nie będzie wysyłać Tobie żadnych materiałów reklamowych. Twoje dane zostaną zapisane, przechowywane i administrowane przez redakcję (pełne dane w dziale KONTAKT). Masz prawo w każdym momencie do bezpłatnego i skutecznego usunięcia Swoich danych pisząc stosowną prośbę drogą mailową na adres redakcja@brawosenior.pl.

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego