Wielkopolski Portal Senioralny

Piła – Tango!

   Niewiele zespołów może się pochwalić faktem, że stało się symbolem muzycznym całej dekady, było głównym towarem eksportowym swojego kraju oraz że na podstawie jego muzyki napisano musical, który potem doczekał się ekranizacji.
Czytaj dalej...

A jednak literaci

    Obecnie większość z nas z przerażeniem patrzy na rachunek z Biedronki. Również z przerażeniem patrzymy na rachunki za prąd, gaz i ogrzewanie. Ale to nas nie złamie, bo mamy w sobie artystyczną moc.
Czytaj dalej...

Podpatrzyli w Holandii

     Centrum Integracji Międzypokoleniowej w Błotnicy to wyjątkowy projekt, który połączył pod jednym dachem dwie skrajne grupy wiekowe. Placówka w Błotnicy jest pierwszym takim obiektem w Polsce.
Czytaj dalej...

Z Urszulą w Gostyniu

   Jak co roku gwiazdy i gwiazdeczki polskiej estrady przygotowują świąteczny repertuar. Nie inaczej postąpiła Urszula. Jaki jest tego rezultat będziemy mogli przekonać się w Gostyniu.
Czytaj dalej...

Uliczne jasełka

    Wydawałoby się, że w trzeciej dekadzie XXI wieku potrafimy czerpać mądrość z osiągnięć nauki. Ale nic z tego. Czerpiemy „mądrość” z parafialnych jasełek…
Czytaj dalej...

Uskrzydlony Wągrowiec

    Koncerty noworoczne stały się już niekwestionowaną tradycją. Zazwyczaj muzycy operowi, czy operetkowi w styczniu ruszaj do mniejszych miast i miasteczek. Ale w Wągrowcu będzie inaczej.
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS