Wielkopolski Portal Senioralny

Wielkopolska - powstał zespół ekspertów Wyróżniony

Wielkopolska - powstał zespół ekspertów
    Na początku marca zainaugurował swoją działalność Wielkopolski Zespół Ekspertów d/s polityki senioralnej. W jego skład wchodzą przedstawiciele każdego z powiatów Województwa Wielkopolskiego. 

   Zespół ten będzie analizował sytuację wielkopolskich seniorów i rekomendował określone rozwiązania. Będzie też podejmował działania służce aktywizacji i podnoszeniu jakości życia osób starszych. Wszystkie te działania mają posłużyć do opracowania Wielkopolskiego Programu Na Rzecz Osób Starszych po 2020 roku. W skład Zespołu weszli przedstawiciele każdego wielkopolskiego powiatu. Ale nie są to urzędnicy tylko głównie przedstawiciele organizacji senioralnych, gdyż to oni najlepiej wiedzą co jest potrzebne osobom starszym. Prace Zespołu koordynowane są przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej. Poniżej przedstawiamy relację z tego spotkania oraz publikujemy materiały, które były podczas niej prezentowane.

Media

Skomentuj

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego