Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań - Targi dla wędkarzy

Poznań - Targi dla wędkarzy
    RYBOMANIA to największe targi wędkarskie w Europie. Udział w tym wydarzeniu co roku bierze ponad 50 tys. wędkarzy! Wśród nich jest wielu seniorów.  

    Już 9-11 lutego RYBOMANIA odbędzie na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Udział w tegorocznych targach zapowiedziało ponad 200 producentów i dystrybutorów czołowych marek wędkarskich. Zaprezentują kilkaset nowości – najnowszych modeli wędek, kołowrotków, przynęt i zanęt. Nie zabraknie też sprzętu turystycznego i odpowiedniej odzieży. Na większości stoisk będzie prowadzona sprzedaż. Pasjonaci wędkarstwa będą mogli spotkać się między innymi z Jakubem Vagnerem, jednym z najbardziej znanych pogromców wodnych potworów. A także również sami spróbować sił w walce z dużą rybą na specjalnych symulatorach holu ryby.

     Równolegle odbywać się będą największe w Tragi Myślistwa i Strzelectwa KNIEJE, Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOATEX, Targi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON oraz Targi Militarne, Outdooru i Strzelectwa SURVIVAL FORCE EXPO.  Na wszystkie wydarzenia obowiązuje jeden bilet w cenie 35 zł za każdy dzień. Wyjątkiem  jest piątek 9 lutego, który jest dniem biznesowym. Cena biletu tego dnia wynosi, aż 100 zł.

        

Skomentuj

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego