Wielkopolski Portal Senioralny

Konkurs dla seniorów - podróżników

Konkurs dla seniorów - podróżników
    Wielu z nas lubi podróżować po świecie. Zazwyczaj jednak sprowadza się to do udziału w zorganizowanej wycieczce do Rzymu, Paryża lub w porywach do Lwowa.

    Ten konkurs adresowany jest jednak do osób mających większe ambicje. Od szesnastu lat prezydent miasta Gdynia przyznaje nagrodę im. Andrzeja Zawady - wybitnego polskiego himalaisty. Przez wiele lat wspierano wyłącznie młode osoby. Czasy się jednak zmieniają, a demografia jest nieubłagana. Prezydent Gdyni - Wojciech Szczurek już w zeszłym roku dostrzegł ten fakt i zaprosił do udziału w konkursie również podróżników w wieku 65+. Nagroda, która może wesprzeć kolejną wyprawę jest nie mała. Wynosi ona bowiem 15 tysięcy złotych. Dla osób, które z dużym wyprzedzeniem rezerwują bilety na samolot, hotele, czy przejazdy koleją lub autobusem jest to duże wsparcie. 

   Zgłoszenia można przesyłać tylko do 31 styczna drogą pocztową na adres Urząd Miasta Gdyni, Referat Promocji i PR al. Marszałka Piłsudskiego 52/54,  81-382 Gdynia. Więcej  informacji oraz regulamin znajdziecie Państwo TUTAJ.

 

Skomentuj

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego