Wielkopolski Portal Senioralny

10. tenorów w Lesznie

10. tenorów w Lesznie
     Projekt "10 TENORÓW" jest efektem znakomitej, trwającej od wielu lat współpracy z dyrektorem generalnym Teatru Operetki Kijowskiej, Bohdanem Strutynśkym.

      To wspaniale, że trwa współpraca kulturalna i wspólne przedsięwzięcia artystyczne dzieją się ponad konfliktującymi nasze społeczności nieporozumieniami. Muzyka łagodzi obyczaje. Tak będzie też na leszczyńskim koncercie. 10 śpiewaków, Polaków i Ukraińców. Zaśpiewają przeboje operetkowe i musicalowe, a także wykonają muzykę estradową, łącząc repertuar światowy z utworami kompozytorów polskich i ukraińskich.  Unikalny koncert to nie tylko most wokalny między dwoma krajami - to także nowe słowo (a raczej - nuta) w historii muzyki popularnej.

    Koncert odbędzie się w środę 21 marca 2018r. o godzinie 19:00 w Auli Comeniana Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. J.A. Komeńskiego, przy ul. Mickiewicza 5 w Lesznie. Bilety w cenie 90 i 100 zł są do nabycia w Internecie. Można je kupić TUTAJ.

 

Skomentuj

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego