Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań - czas poetów

Poznań - czas poetów
     Tak się składa, że wiele starszych osób lubi nie tylko czytać wiersze, ale również je pisać. I tym różnią się od młodych, którzy na przykład w SMS-ach okropnie kaleczą język polski.  

       Klub Literacki "Dąbrówka" otwarty jest dla wszystkich osób, które cenią sobie inteligencję, metaforę i język ojczysty. W co drugi wtorek w Piątkowskim Centrum Kultury mieszczącym się na os. Bolesława Chrobrego 117 odbywają się spotkania klubowe. Zawsze o godz. 18.00 w bistrze "Cezar" spotykają się miłośnicy literatury. Oprócz kawy zapewne można wypić tam jeszcze coś innego. Ciekawe, czy napoje podawane są w "literatkach"?. Musicie to Państwo sprawdzić koniecznie. Najbliższa okazja będzie 20 marca, kiedy to odbędzie się wieczór z małą prozą. Swoje utwory zaprezentują Stanisław Chutkowski, Zdzisław Czwartos i Ewa Moskalik. Natomiast zaraz po świętach 3 kwietnia swoją twórczość zaprezentują Bogumiła Maleta i Dorota Nowak z Grupa Literycznej „Na krechę". We wtorek 17 kwietnia zaprezentuj się laureaci XII Konkursu Młode Pióra. Zapraszamy!

Skomentuj

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego