Wielkopolski Portal Senioralny

Bezpłatne szkolenia dla seniorów

Bezpłatne szkolenia dla seniorów
Caritas Poznańska w ramach projektu „Nowoczesny i aktywny senior” zaprasza wszystkie osoby w wieku 60+ na cykl szkoleń. Komputer, tablet, smartfon oraz zdrowe żywienie - to tylko nieliczne tematy szkoleń.

Osoby w wieku 60+ z terenu województwa wielkopolskiego zapraszane są do udziału w bezpłatnych szkoleniach komputerowych, z obsługi tabletu, kursach językowych. Ponadto można uczestniczyć w bezpłatnych dwudniowych warsztatach żywieniowych oraz warsztatach rehabilitacyjnych. Szczegółowe informacje na temat proponowanych zajęć można uzyskać od poniedziałku do piątku w biurze Caritas Poznańskiej przy Rynku Wildeckim 4a w Poznaniu, telefonicznie pod numerem 61 835 68 67 lub mailowo pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapraszamy serdecznie do udziału.

Skomentuj

Powrót na górę
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego