Wielkopolski Portal Senioralny

Poznań dla seniorów

   Jesienią ubiegłego roku Rada Miasta Poznania przyjęła dokument o nazwie "Polityka Senioralna Miasta Poznania na lata 2017 - 2021". Pod koniec lutego zebrała się 30 - osobowa Rada Programowa ds. wdrażania i realizacji tegoż dokumentu. Tyle, że już dawno pożegnaliśmy rok 2017.
Czytaj dalej...

Poznań - budżet dla seniorów

     Poznański samorząd zamierza wydać w tym roku ponad 170 mln zł na działania związane z potrzebami seniorów żyjących w mieście. Poznań jest jednym z czterech polskich miast wpisanych na listę „Miast Przyjaznych Starzeniu” Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), a to zobowiązuje.
Czytaj dalej...

Przeźmierowo - Grupa MoCarta

     Grupa MoCarta to kwartet smyczkowy mający charakter kabaretu, powstały w 1995. Podstawą ich repertuaru są dowcipy muzyczne oraz sytuacyjne, zazwyczaj oparte na skojarzeniach muzycznych.   
Czytaj dalej...

"Zgoda" w kinie Helios

     Poruszająca historia miłosna, której akcja rozgrywa się w trudnych czasach u schyłku II wojny światowej. Opowieść o dwóch młodych mężczyznach zakochanych w jednej dziewczynie.
Czytaj dalej...

Gostyń - musical Bodo

    Muzyka znana, ale na nowo zaaranżowana. Piosenki zaśpiewane przez jednego z najlepszych polskich aktorów musicalowych - Dariusza Kordka. Wszystkie utwory to niezapomniane `międzywojenne` szlagiery.
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS
um
Rops
logo powiat poznanski
logo poznań

Przedstawione treści wyrażają poglądy realizatora projektu i nie muszą odzwierciedlać oficjalnego stanowiska Samorządu Województwa Wielkopolskiego